Ewa Całka-Kozieł

adwokat

Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa karnego, ale​ ​również tych z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego. Od wielu lat reprezentuję moich Klientów w postępowaniach ​przedsądowych i ​sądowych​ na terenie całego kraju​.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O mnie

Drogi Czytelniku,

serdecznie witam Cię na moim blogu!

A zatem kilka słów o mnie…

Kiedy rozpoczynałam studia prawnicze, byłam przekonana, że chcę zostać sędzią albo prokuratorem… Ostatecznie, podjęłam ​jednak ​decyzję, że zdecydowanie bardziej wolę bronić, niż sądzić czy oskarżać 🙂 Zresztą, podobno od dziecka miałam takie tendencje.

Jestem adwokatem, od 2012 r. prowadzę indywidualną Kancelarię: kancelaria-lexia.pl, studiowałam na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz na Wydziale Prawa i Ekonomii Universität Mannheim. Ponadto jestem mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów przy Sądach Okręgowych w Katowicach, Gliwicach oraz Częstochowie.

Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa karnego, ale​ ​również tych z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego (m.in. dot. odszkodowań i zadośćuczynień). Od wielu lat reprezentuję moich Klientów w postępowaniach ​przedsądowych i ​sądowych​ na terenie całego kraju​.

Zawód który wykonuję, każdego dnia sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Dzięki niemu mogę nieustannie się rozwijać​ i ​pomagać​ tym, który potrzebują wsparcia czy obrony swoich interesów.​

 Wiem, że jestem na właściwym miejscu.

Prywatnie​:​ zakochana w naturze, uwielbiająca​​ ​górskie wędrówki i podróże​, zauroczona krajobrazami ​​Stanów Zjednoczonych 🙂

*****